Movies
Ratings
477
PhilomenaRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
Eternity and a DayRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
The Eichmann ShowRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
SabrinaRated ★ 3.5
Love in the AfternoonRated ★ 3.0
The Nun's StoryRated ★ 3.0
NiagaraRated ★ 3.0
How to Marry a MillionaireRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 5.0
Some Like It HotRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.5