Movies
Ratings
69
SpotlightRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
AtonementRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0