Movies
Ratings
428
Red NoticeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 3.5
Honest ThiefRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5