Movies
Ratings
129
King KongRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
The Scorpion King: Quest for PowerRated ★ 3.5
The Scorpion King 3: Battle for RedemptionRated ★ 3.5