Series
Ratings
136- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5- The Bachelor Japan Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
VivantRated ★ 4.0
Kanojotachi no HanzaiRated ★ 4.0
CODE: The Price of WishesRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5
Marriage is Difficult for a NinjaRated ★ 2.5
Daibyoin SenkyoRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.0