Series
Ratings
35
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
One Night MorningRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Honto ni Atta Kowai Hanashi: 2021 SpecialRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0