Movies
Ratings
1087
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
The Out-LawsRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Miss AmericanaRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0