Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 0.5
WeaponsRated ★ 4.0
God Bless AmericaRated ★ 2.0
The BeekeeperRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 2.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 1.5