Movies
Ratings
1363
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RangoRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The ScoreRated ★ 3.5