Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0