Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
Young Royals Season 3Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
Taken Together: Who Killed Lyric and Elizabeth?Rated ★ 3.5
The Way DownRated ★ 4.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0- Dr.B-PANGRated ★ 4.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
Murder Among the MormonsRated ★ 4.0
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
After-school Hanako-kunRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Secret RelationshipRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5