Movies
Ratings
60
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0