Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0