Movies
Ratings
319
ZootopiaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0