Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Demon CityRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Night FishingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0