Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
DogManRated ★ 2.0