Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Gal & DinoRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0