Movies
Ratings
173
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 0.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0