Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0