Movies
Ratings
104
Death NoteRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
The MistRated ★ 0.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0