Movies
Ratings
54
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
PreciousRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0