Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
FlightRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 1.0