Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0