Titles you rated
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Shadows House Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
PossessionsRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
The ActRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5