Movies
Ratings
15
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0