Titles you rated
Personal TasteRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0