Movies
Ratings
197
Decision to LeaveRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Children ActRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 2.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0