Titles you rated
DragonRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 4.0
Seven SwordsRated ★ 3.0
Wing ChunRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0