Titles you rated
Venus and MarsRated ★ 1.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Code Name: JackalRated ★ 1.5
The Mafia, The SalesmanRated ★ 2.0
My Tutor Friend 2Rated ★ 3.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Wet DreamsRated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.5