Movies
Ratings
380
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 1.5
The Karate KidRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 2.5
Air Force OneRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5