Titles you rated
- To Women Breaking ShacklesRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5- Phantom: The Musical LiveRated ★ 1.5
The Addams FamilyRated ★ 2.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 1.0
- WertherRated ★ 0.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
SuffragetteRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0