Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 1.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 2.5