Movies
Ratings
1052
Only YesterdayRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 1.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Oh BrothersRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 4.0
Star Trek: First ContactRated ★ 5.0
InnerspaceRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0