Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 1.0