Series
Ratings
30
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Dark AngelRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.5
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0