Titles you rated
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0