Movies
Ratings
114
RushRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 1.0
The Fourth KindRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0