Movies
Ratings
30
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5