Series
Ratings
156- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0