Titles you rated
MirageRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
A Working ManRated ★ 2.5
Red OneRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Good BoyRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 2.0- TarotRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0