Series
Ratings
112
The PittRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5