Series
Ratings
61
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
The Best ThingRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Always HomeRated ★ 4.5
Smile CodeRated ★ 3.0
The Best Day of My LifeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Back to SeventeenRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Best Choice EverRated ★ 3.0
Love Me Like I DoRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 2.0
Everyone Loves MeRated ★ 3.0