Movies
Ratings
218
The MummyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0