Movies
Ratings
63
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0