Movies
Ratings
152
Late BlossomRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0