Movies
Ratings
1056
TunnelRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5