Movies
Ratings
117
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Hot Gimmick: Girl Meets BoyRated ★ 3.5
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The DeliveranceRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Creep 2Rated ★ 2.0
CreepRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
VideodromeRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 3.5