Titles you rated
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5