Titles you rated
The FugitiveRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.0