Movies
Ratings
33
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0